ורשה פולין

 
 
דברים לעשות בורשה פולין
יש הרבה דברים לעשות בוורשה, אחת מערי הבירה מתחת לדרגה נמוכה של אירופה!
ורשה היא עיר יפה והיא מקום נהדר לבקר עבור סוף שבוע. תיירים רבים לעתים קרובות להזניח את ורשה, במקום לבחור לנסוע לעיר פופולרי יותר של קרקוב. אל תהיה אחד הנוסעים האלה!
ורשה היא אחת הערים היפות ביותר במזרח אירופה שביקרתי בהן, ולכן אני מצהיר כי על רשימת הדלי של כולם. ועל כן, ורשה היא יעד נהדר עבור תרמילאים, יותר מדי. לינה, אוכל ומשקאות כל סבירים מאוד אם אתה יודע איפה לחפש, כלומר זה מקום נהדר לבקר אם אתה מטייל על התקציב.
עם זה בחשבון הנה רשימה של דברים לעשות בוורשה בעת ביקור בפולין. מה אתה צריך לעשות. תבטח בי.
דברים לעשות בוורשה
17. חקור את המרכז ההיסטורי
הכי טוב לעשות בוורשה
מעל 80% מהעיר העתיקה של ורשה נהרסה כליל במהלך מלחמת העולם השנייה. חלק זה של העיר נבנה מחדש לאחר מכן לשכפל המדויק שהיה לפני כן. כאשר אתה נכנס לעיר העתיקה אתה מרגיש כאילו חזרת בזמן. המבנים נראים חדשים אך יש תחושה מסורתית לארכיטקטורה בחלק זה של ורשה. המבנים כאן הם כל כך יפה זה עכשיו אתר מורשת עולמית של אונסק”ו.
לחקור את הרחובות הצרים, לאסוף מזכרת בשוק בכיכר המרכזית ולספוג את האווירה של החלק הישן של העיר.
16. גלה על החיים של חתן פרס נובל מארי Curie
מוזיאון מריה Sklodowska-Curie מוקדש לחיים של מארי קירי. היא אישה שציינה ביותר עבור גילוי פולוניום ורדיום, וזכתה בשני פרסי נובל בפיסיקה ובכימיה.
אמנם הרבה פריטים נהרסו במהלך המלחמה, פריטים אישיים רבים השייכים למדען זמינים להציג במוזיאון זה.
15. קבל מזל טוב מן הפעמון בל
מאחלת בל בוורשה
בכיכר קנון (קנוניה) בעיר העתיקה יש פעמון ברונזה באמצע הכיכר. האגדה הולכת אם אתה נוגע בחלק העליון של הפעמון ומעגל אותו שלוש פעמים זה יביא לך מזל טוב.
מאחורי הפעמון הזה יש גם את המיקום של הבית הדק ביותר בוורשה, וזה מוזר קצת מוזר לבדוק מתי אתה שם.
14. ריקוד הלילה בלילה בשוק הלילה
ישנם שווקים רבים המתרחשים ברחבי העיר לאורך כל השנה. השוק האהוב עלי הוא שוק Nocny (פשוטו כמשמעו שוק הלילה).
שוק הלילה בוורשה מתרחש ב- Warszawa Główna, תחנת רכבת סגורה. יש הרבה דוכני מזון עם מוסיקה ומשקאות. יש אפילו קופץ קעקוע טרקלין אם אתה במצב רוח לקבל בדיו בעת ביקור הבירה של פולין!
13. יש ארוחת בוקר ב “Targ Śniadaniowy” שוק
שוק ארוחת בוקר ב warsaw
אם אתם מחפשים שוק מסורתי יותר “Targ Śniadaniowy” הידוע גם בשם שוק ארוחת בוקר הוא התחלה מצוינת ליום של חקר.
מעוגות מקומיות וחטיפים פולניים מסורתיים למטבחים הרפתקנים יותר כגון חלזונות ופיצות המבוססות על פחם, יש אפשרויות רבות לבחירה. יש גם יריד מלאכה בתוך השוק הזה, אשר יש גם סדנאות והדגמות שונות.
שוק זה מתרחש לאורך כל השנה, אך השינויים בשוק מקורה במהלך חודשי החורף. בדוק את אתר האינטרנט שלהם כדי לברר על מיקומים שונים לפני שאתה מבקר.
12. לחוות מופע מזרקה אור בלילה
מופע האור
בכל קיץ מזרקות ב Multimedialny פארק Fontan לבוא לחיים בלילה עם מופע אור יפה.
הפארק ממוקם בין העיר העתיקה לבין נהר הוויסלה. המופע מתקיים בכל יום שישי ושבת בשעה 9 בערב ממאי עד סוף ספטמבר. אז אם אתה מבקר במהלך הקיץ הקפד לבדוק את זה!
11. להיות מסונוורים על ידי סימנים במוזיאון ניאון
דברים ייחודיים לעשות בוורשה מוזיאון הניאון
מוזיאון ניאון נפתח בשנת 2005, והוא מעורב בשיקום שלטי ניאון ישנים שהיו פופולריים במהלך התנועה האוונגרדית בין שנות החמישים לשנות השבעים. בקר במוזיאון ולמד כיצד ניאון סימנים נעשו, ולמה. לראות כמה שלטי ניאון פולני הישן ולגלות את משמעותם לאמנות במהלך תקופת הגוש המזרחי.
10. יש שוקולד חם הרשמי E. טרקלין שוקולד Wedel
E. וודל היא חברת ממתקים פולנית מפורסמת, המייצרת זנים רבים של שוקולדים איכותיים, עוגות וחטיפים. תוכלו לבקר בטרקלין השוקולד וודל (Wedel Chocolate Lounge) ולשתות כוסית חמה וטעימה
9. להירגע באחד החופים סיטי של ורשה
חוף העיר ורשה
הידעת שלוארשה יש “חופים” רבים? במהלך הקיץ שישה חופים ממוקמים לאורך riverside שבו המקומיים להתאסף ליהנות השמש בקיץ. יש פעילויות ספורטיביות רבות המתרחשות על החופים, כמו גם pop up של הקפה וברים.
 
מלונות ורשה פולין